Nasza firma wypożycza wszystkie narzędzia potrzebne do prac parkieciarskich. Ponieważ niejednokrotnie, nasi klienci nie mają możliwości dostępu do najnowocześniejszych maszyn i elektronarzędzi, wychodzimy im zatem na przeciw, możliwością wypożyczenia potrzebnych sprzętów. Ponieważ rzeczywiście narzędzia są nowoczesne, bardzo często zdarza się, że są wykrzyczane przez samych rzemieślników. Mamy do dyspozycji szlifierki do parkietów (tzw.cykliniarki) ELF w wersji z bębnem tradycyjnym jak i na taśmy bezkońcowe z bębnami rozprężnymi marki Laegler, czyli najpopularniejszej marki na świecie. Ponadto rzemieślnicy mogą wypożyczyć szlifierki HUMMEL na taśmy bezkońcowe z bębnem pośrednim tej samej firmy. Do prac na dużych powierzchniach mamy szlifierki on szerszych bębnach i znacznie wydajniejsze. Do dyspozycji są również szlifierki do boków ELAN i UNICO.

Poza tradycyjnymi szlifierkami mamy kilkanaście pił, zaglębiarek, frezarek, wyrzynarek, pił taśmowych i włosowych do bordiur i rozet z drewna, strugarek, itp. Te narzędzia są również najwyższych parametrów zawsze firm FESTO i MAFFEL. Można również wypożyczyć pistolety do zszywek, gwoździ, sztyftów, wkrętów. Są do dyspozycji pasy do dyli podłogowych drewnianych, mieszalniki do mas samopoziomujących, a ostatnio nasz park maszyn powiększył się o frezarkę do betonów z możliwością zdzierania starych klei i powłok smołowych. Tymi narzędziami rzeczywiście można wykonać każdą pracę parkieciarską.

Narzędzia są w idealnym stanie i zawsze do dyspozycji naszych klientów, zarówno rzemieślników jak indywidualnych. Zapraszamy do naszego punktu. Przy wypożyczaniu narzędzi uzyskacie Państwo rabat na materiały parkieciarskie.

:: OFERTA SPECJALNA
Wypożyczymy frezarkę do jastrychów w komplecie lub bez specjalnego trzysilnikowego odkurzacza przemysłowego. Praca staje się czysta i bezpyłowa. Możliwa jest do wykonania nawet w warunkach mieszkaniowych lub na obiekcie z zainstalowanymi na stałe urządzeniami mulimedialnymi i elektronicznymi.Frezarki do betonu


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcie


Cykliniarki do parkietów


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcie

Top